Zaburzenia intelektu u 49-latka

Witam Chciałem zapytac co jest przyczyna zapominania słów i odpowiedniego dobierania ich oraz tracenia orientacji w miejscach znanych mi.Zdarza mi się być w jednym miejscu po czym nie wiedząc jak jestem w innym miejscu.Mam 49 lat Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza