Zaburzenia snu przy przewlekłej nerwicy

od 8lat choruje na nerwice bralem 7 lat afobam uzaleznilem sie teraz biore codiennie atarax 40mg .mam spastycznie pobudzone miesnie calej klatki oraz miesnie dookola kregoslupa sztywny kark uciski glowy .nie moge spac.nie mam lekow jedynie sny ciezkie .lekarz twierdzi ze to kompulsja.biore lek serotoninowy.100mg dziennie.moje dodatkowe. choroby to spondyloza kregoslupa ,choroba zastawki.jestem po przebytej chorobie perthesa.w wiekuniemowlecym chorowlem na podraznienie opon mozgowych.stan psy db
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego przez Pana opisu wynika, że ma Pan liczne schorzenia somatyczne, których objawy mogą nakładać się na objawy nerwicy. Problem zaburzeń snu powinien Pan jednak wyjaśnić z lekarzem psychiatrą podczas najbliższej wizyty. Być może wystarczy niewielka modyfikacja dawki leku serotoninowego lub dołączenie drugiego preparatu, by poprawić jakość i ilość snu.

Dzień Dobry Panu,

Dużo się u Pana dzieje zdrowotnie...

Gdyby zechciał Pan sobie pomóc, myślę że pomocne byłoby zażywanie na dobry sen
naturalnej Melatoniny, rekomendowanej, nie uzależniającej i dostępnej w aptece
(w porozumieniu z lekarzem).

Życzę Panu zwyczajnej pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com