Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zanik autokontroli, zgrzytanie zębami i nasilenie agresji jako objawy nerwicy

czy to objawy nerwicy?calkowity zanik autokontroli przy najmniejszym niepowodzeniu ,rzucanie rzeczami,przeklinanie.W nocy zgrzytanie zebamii natarczywa drapanie okolicy lonowej i czeste rozmowy nocne z ogromnym nasileniem agresji w mimice twarzy i wyrazaniu sie.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Co składa się na atrakcyjność?

Jakie czynniki wpływają na naszą atrakcyjność? Dlaczego niektórzy wydają się na pierwszy rzut oka interesujący? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o atrakcyjności.

Opisane przez Pana objawy mogą, ale nie muszą być objawami nerwicy. Polecam zgłosić się do psychologa, który po szczegółowym omówieniu Pana obecnej i przeszłej sytuacji oraz konkretnych symptomów będzie mógł postawić trafną diagnozę. Przydatnym może być również zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Pana na szczegółowe badania lekarskie tak, aby wyeliminować źródła somatyczne Pana dolegliwości. Powodzenia!

0

Witam serdecznie

Przy tak krótkim opisie , trudno powiedzieć, warto skontaktować się z lekarzem psychiatrą, zrobić podstawowe badania , żeby wykluczyć inne zaburzenia . W takiej sytuacji nasilenia objawów autoagresji, warto podjąć terapię, żeby poznać źródło takich zachowań, umieć się wyciszyć i kontrolować i pod okiem terapeuty nauczyć sposobów odreagowywania trudnych emocji .

Pozdrawiam
A. Ręklewska terapeuta

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy