Zapaść po wypiciu alkoholu

Dlaczego doszło u mnie do zapaści ? Wypilam tylko kilka piw potem jeszcze kilka papierosow ale pale juz od dawna . Wracając do domu na klatce miałam zapaść i nie wiedział co sie dzieje tym bardziej dlaczego . W jaki sposób można wpaść ten okropny stan ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.