Zapowietrzanie się i luki w pamięci

ucieka mi mowa gdy chce cos powiedziec zapowietrzam sie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Podaje Pan/Pani za mało danych klinicznych. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Bardzo proszę zgłosić się do możliwie jak najszybciej do lekarza.

Witam,
pisze Pan/Pani bardzo skrótowo, ale być może należy również skontaktować się z logopedą. Problemy z odnajdywaniem słów to między innymi objaw afatyczny. Problemy z oddychaniem niewątpliwie można wiązać z jąkaniem. Jedno i drugie jest od siebie bardzo odległe, dlatego polecam kontakt ze specjalistą.
Z poważaniem
Olimpia Brzozowska