Jąkanie się u 32-latki

mam powazny problem bo gdy chce cos powiedziec to sie zapowietrzam lub niemoge dokonczyc danego slowa i skracam slowa.chodzi o jakanie sie..

Witam,
jąkanie, zacinanie się, niepłynność mówienia to zaburzenie pojawiające się w różnym wieku, z różnych powodów, które można wyleczyć. Terapie jąkania odbywają się indywidualnie bądź grupowo, można również brać udział w turnusach rehabilitacyjnych. Pierwszy krok do pozbycia się zaburzenia to pokonanie strachu, nieśmiałości i kontakt z logopedą specjalizującym się w terapii jąkania. O jąkaniu wiemy już bardzo dużo i leczymy je z powodzeniem.
Z poważaniem
Olimpia Brzozowska