Czy to może być objaw autyzmu u mojego dziecka?

Witam Moje dziecko 2lata 8 miesiecy, często w ciagu dnia powtarza zdania z książek które czytamy , np : puk puk kto to tata i pokazuje jak puka np o drzwi ,mowa nie jest jeszcze rozwinięta dziecko mówi raczej po „swojemu” choć zna dużo wyrazów potrafi nazwać każda rzecz , liczy do 10 po polsku i angielsku , rozróżnia kolory , zna litery alfabetu czy może być to objaw autyzmu ?
MĘŻCZYZNA, 42 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry, jeżeli jest podejrzenie wystąpienia ryzyka zaburzeń ze spektrum autyzmu, proszę skorzystać z pomocy poradni diagnostycznej. Polecam stronę badabada.pl, gdzie znajdą Państwo pomocne informacje na temat autyzmu oraz testy do samodzielnego wykonania. Proszę pamiętać że nie zastąpi to właściwej diagnozy, natomiast może pomóc ocenić ryzyko.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka