Zastąpienie cukru przy redukcji

Czym lepiej zastapic cukier przy redukcji? Stewia czy syropem z agawy?

Witam! Cukier można zastąpić naturalnymi produktami tj. miód czy stewia. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to produkty o zerowej kaloryczności. Odradzam stosowania sztucznych słodzików na bazie m.in. sacharynianu sodu, aspartamu czy kacesulfamu. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska