Słodzik zamiast miodu

Witam serdecznie, bardzo dziękuje za wszystkie porady dotyczące jedzenia płatków owsianych na sniadańie, i łączenie ich z mlekiem, miodem, oraz woda, bo tez dodaje wody, proszę mi jeszczeoradzic jakim naturalnym slodzikiem mozna zastapic miód, Oczywiscie napewno zastąpienie mleko jogurtem , a kaszę jaglaną, tez jem, na zmianę z płatkami owsianymi, właśnie z jogurtemozdrWiam serdecznie z Krakowa :)

Owoce również mogą nadać słodkość owsiance, zwłaszcza suszone.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/

Naturalne słodziki to stewia i ksylitol, ale dobrze, by próbowała Pani oduczać się stopniowo słodzonych posiłków, bo cukru we współczesnej diecie jest aż nadto.

Proszę unikać sztucznych słodzików, cukier można zastąpić naturalnymi słodzikami tj. jak Stewia lub Ksylitol.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska