Zerwał ze mną chłopak. Co mam zrobić?

Witam. 22 czerwca tego roku po 3 miesiącach zerwał ze mną chłopak. Ja wiem, że między nami nie było idealnie, bo on miał dla mnie mało czasu - ma szkołę, praktyki, a w weekendy pracuje - i ja mu wypominałam brak czasu, ale to coś złego, że chciałam się z nim widzieć? W ten dzień przyjechał jak gdyby nigdy nic - wygłupialiśmy się, przytulaliśmy i praktycznie "na do widzenia" powiedział mi: "lepiej będzie, jak zostaniemy przyjaciółmi" ;( Nawet nie znam powodu, przez który ze mna zerwał...;( Czuję się taka samotna... Brakuje mi go. Chciałam się zabijać. Między mną a nim jest 2 lata różnicy (ja mam 20, a on 18). Ostatnio zaprosił mnie na imprezę i na niej to wyglądąło, tak jak byśmy znowu byli razem - przytulał mnie, całował... Ale może to było na pokaz, bo tam byli jego koledzy? Sama nie wiem. Co ja mam w ogóle ze sobą zrobic? Jestem załamana, ciągle płaczę. Według znajomych zrobiłam się bardziej milcząca, ciągle chodzę smutna, nic mnie nie cieszy. Proszę, pomóżcie - ja ciągle myślę, że On wróci, że tylko gdzieś wyjechał, nie jestem w stanie się pozbierać. Ciągle do niego piszę, jak nie odezwę się do niego, to wariuję, zaczynam płakać. Jak się z tego pozbierać? Proszę o pomoc.

Witam!

Rozstanie jest trudnym emocjonalnie przeżyciem. Chłopak nadal daje Ci sygnały, że jesteś mu bliska i nie chce kończyć tej zanomości. Myślę, że w tej sytuacji najlepiej byłoby z nim porozmawiać i wyjaśnić sobie wzajemnie drażliwe kwestie. Może się okazać, że on również ciężko to przeżywa, ale nie wie jak zmienić tę sytuację.

Warto rozmawiać o swoich uczuciach, ponieważ nie krzywdzimy tym drugiej osoby, a sami rozładowujemy napięcie emocjonalne. Chłopak powinien zrozumieć, że Tobie nadal na nim zależy i źle się obecnie czujesz, bez niego. Razem powinniście dojść do wspólnych wniosków dotyczących Waszej przyszłości.

Pozdrawiam