Dlaczego chłopak zerwał kontakt ze mną?

Mój chłopak miał egzamin w stanach. Podobno poszło mu żle i od tego czasu zerwał ze mną kontakt. Nie wiem co mam robić. Nie odpowiada na moje smsy. Wspierałam go jak mogłam. Nie wiem czy się załamał i to jest powodem milczenia? Co mam robić? Proszę o radę.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno jest odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Twój chłopak przestał kontaktować się z Tobą. Nie wiem jaką on jest osobą, ale doświadczenie porażki (w tym przypadku oblanie egzaminu) może spowodować wycofanie się z kontaktów społecznych. Jeśli masz kontakt z jego bliskimi, to może warto zapytać ich, co się dzieje.
Pozdrawiam