Zespół Gilberta a trening na siłowni

witam jak ktoś ma zespół Gilberta to może trenować na siłowni

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy mogą nasilać się w czasie wysiłku więc jeżeli już siłownia to ostrożnie. Bez poznania historii medycznej pacjenta w sensie w jaki sposób była zdiagnozowana choroba ciężko jest określić odpowiednie zalecenia dotyczące wysiłku. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego.