Zgaga, brak apetytu i utrata wagi

Witam! Mam 25 lat i chyba mam problemy z organizmem. Mianowicie czesta zgaga, rzadki kał codziennie, brak apetytu, trace wage, wódka 40% jest za 15 minut w toalecie zwrócona przez przełyk, ciągłe bóle w brzuchu jakie badanie najpierw panie doktorze ? Maciej. W z Mielca

Magdalena Mroczek

Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego, który może od razu zalecić leczenie .