Zgaga a spożywanie pikantnych potraw

Mam 19 lat, jem wszystko ogólnie, słodkie potrawy pikantne nieraz i codziennie musze wypic minimum 1 piwo, i od 2 miesięcy cierpie na zgage, gdy wezme lek zgagi nie ma, lecz gdy nie wezmę po 2 dniach powraca straszna zgaga, wspomagam się lekiem Ortanol Max, już zjadłem w ciągu dwóch miesięcy 4 opakowania, czy to szkodzi żołądkowi?

Witam,
Leczenie polega na codziennym przyjmowaniu 1 tabletki na dzień Twojego leku przez 14 dni. Nie rób przerwy w leczeniu. Jeżeli po tym okresie nie przejdzie, skontroluj się u lekarza POZ. Ten lek nie szkodzi żołądkowi.