Zgrzytanie zębami i chęć kupienia nakładek zgryzowych

witam, w nocy zgrzytam zębami. chcę zakupić nakładki zgryzowe. wystarczy na jeden łuk czy trzeba na dwa? dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Dzień dobry, zgrzytanie zębami to problem na tyle złożony, że same nakładki nie zlikwidują schorzenia. Jeśli rzeczywiście zgrzyta Pan a nie zaciska zębami (to inny rodzaj i przyczyna schorzenia ) to bezpośrednią przyczyną jest zbyt zamknięty zgryz i zakwaszenie organizmu na różnorodnym tle (toksyny, dieta, stres, pasożyty, kwasica metaboliczna). W każdym razie warto by signąć do przyczyn i zlikwidować chorobę a nie tylko jej objawy. Pozdrawiam

Witam
Nakładka wystarczy na jeden łuk. Warto także rozważyć wizytę u specjalisty, który bardziej przyjrzy się Pana problemowi- możliwe, że konieczne będzie bardziej kompleksowe leczenie.