Złe samopoczucie po paleniu marihuany

Mój chłopak w sobotę palił marihuanę.Od tego czasu czuje się źle i ma takie objawy jak przy niewydolności nerek:sine oczy,ból spojówek,mniejszy apetyt,lecz gdy zaczęły mu drętwieć nogi i ręce,miał ciężkość w oddychaniu i ból serca poszedł do lekarza który po zrobieniu mu badań powiedział że nie ma on chorych nerek.Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź .Strasznie się martwimy bo ciężko mu się oddycha,nie ma sił i boli go serce.Bardzo Prosimy o szybką odpowiedź bo nie wiemy czy to choroba czy skutki p

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odpowiedzieć na to pytanie przez Internet. Chłopak powinien być pod opieką i diagnozą lekarską.

Pozdrawiam!

Jeśli lekarze po diagnostyce nie określą somatycznej przyczyny zaburzeń, może ona mieć także źródła emocjonalne, lekowe. Wówczas należy zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty lub lekarza psychiatry.