Złe samopoczucie po zjedzeniu jaja a problem z trzustką

Dzień dobry, miesiąc temu zjadłam jajko ...po ok. 2 h zrobiło mi się niedobrze ( nie wymiotowałam), słabo i zimno. wczoraj zjadłam słatkę warzywną (z jajkiem), po czym mam niestrawność i mnie mdli. Brzuch u góry mnie nie boli (uciskam go), ale boli mnie w dole przy biodrze, a ból promieniuje do góry. boli mnie pomiedzy kreg. a łopatką..czy to może być od trzustki (czasami kłuje mnie pod lewym żebrem z przodu), ...jestem wykończona psychicznie....choć biorę lek 'pramolan'

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

prosze na miesiąc wyłączyc jaja z diety i sprawdzić samopoczucie. Proszę na wizycie u lekarza wskazać dokładnie miejsca gdzie pojawia się ból, lekarz zleci odpowiednie badania. Czasami takie dolegliwości występują przy nadwrazliwym jelicie.

Pozdrawiam serdecznie