Źle się czuję w swoim ciele

mam problem żle czuje sie w swoim ciele mam 15 lat 158 cm i waże 57 kg. Wszystkie moje kolezani są chude tylko nie ja chcialabym ważyć 50 prosze pomozcie!!!!!!! Juz dalej tak nie moge śmieją sie ze mnie
15 LAT ponad rok temu

Witaj,
cieszę się, że mimo młodego wieku chcesz dbać o siebie. Twoja waga jest prawie idealna. Jeszcze rośniesz, dlatego wszystko jeszcze się kształtuje. Postaraj się odżywiać właściwie wybierając naturalne produkty. Podaję Ci schemat.
Rano - kasza gotowana na wodzie z bakaliami, owocami lub w wersji warzywnej. To węglowodany.
Obiad to białko - ważna jest rozdzielność, jeden rodzaj białka dziennie- mamy dzień w tygodniu rybi, dzień mięsny - jemy to tylko z warzywami i pozostałe dni jarskie. Wówczas zajadamy się zbożami, warzywami, a białko to strączkowe fasolki, grochy, soczewice, cieciorki.
Kolacja- jarska zupa.
Do tego tłuszcze w ciągu wszystkich posiłków - masło, masło klarowane i oleje tłoczone na zimno. Jak jeszcze popijesz zioła, poćwiczysz, ciało będzie mogło dążyć do równowagi.