Zmiana zachowania i agresja u dziewczyny

Mam problem ze swoją dziewczyną od pewnego czasu dziwnie się zachowuje wszystko ją denerwuje co bym nie zrobił to jest źle coś jej nie wyjdzie to już przeze mnie i powtarza że tylko mnie widzi to się denerwuje wymyśla jakieś nie stworzone historie wyssane z palca i nie da się jej przetłumaczyć a najgorsze to że zaczęła mnie wyklinać i trzy razy mnie uderzyła w twarz z byle powodu :( Kocham Ją bardzoo i chcę z nią być tylko ja chcę tą dziewczynę w której się zakochałem do szaleństwa :(

Osoba, w której zakochał się Pan do szaleństwa to ta sama, która teraz Pana bije, krzyczy, oskarża. Poznał Pan ją lepiej. Pytanie, czy to Panu odpowiada. Jeśli partnerka widzi swoją agresję, można jej zaproponować pomoc psychologa. Jeśli nie - proszę się zastanowić, czy to jest związek, który Pana satysfakcjonuje. Zawsze może Pan skorzystać z pomocy psychologa i tam zastanowić się, co dalej.

Witam,

Jeśli szczera rozmowa, nie wyjaśni, o co tak naprawdę chodzi Pańskiej dziewczynie - jakie emocje nią kierują, jakie zachowania wywołują tyle złych emocji, to przy utrzymujących się objawach bądź nasileniu należałoby ją namówić albo na wizytę u psychologa albo na terapię dla par.
Nagła zmiana zachowania jest niepokojąca, należałoby znaleźć źródło razem ze specjalistą.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek