Zmiany skórne i borelioza

Witam. 4 tygodnie temu pojawiły się u mnie zmiany skórne. Wygladają jak liszaje orączowate, rumienie, czerwona obwódka, wewnątrz skóra żółtawa, obszar delikatnie nabrzmiały. Przed wystąpieniem miałem przez dwa dni powiękrzony języczek w przełku. Zmiany nie ustępują powiajawia się więcej. Początkowa na szyji, teraz na obszarze klatki piersiowej. Około 8 różnej wielkości rumieni, najwiekszy około 25 mm średnicy. 6 tygoni temu byłem na Teneryfie. Mam zdjagnozowaną bolerioze, zarażenie około 2 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, taki obraz jest wskazaniem do pilnej konsultacji u lekarza specjalisty chorób zakaźnych i możliwe że specjalisty medycyny tropikalnej. Pozdrawiam