Zmniejszenie powtórzeń w A6W

Witam. Od pani Ewy Kozlowskiej (dietetyk) dowiedzialm sie ze dobrymi cwiczniamy na pozbycie sie fald z brzuchu jest zestaw 6 weidera. Chcialem sie otoz zapytac czy po zmniejszeniu 2krotnie l. powtorzen efekty (troche zmniejszone) bedzie widac? Jeszcze chcialem sie dowiedziec co do diety tzn. Co i ile jesc (mieszkam z rodzicami wiec cos na co sie zgodza) jakie przerwy do ktorej godz. Itp. Nastolatek 1.7m wzrostu ok 70kg Prosze o pomoc
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Witam,

Aerobiczna 6-stka Weidera jest programem autorskim, a wiec tak stworzonym aby zoptymalizować efekty. Każda ingerencja w program nie będzie już A6W. Dieta musi być zbilansowana pod względem wszystkim składników pokarmowych, a posiłki regularnie przyjmowane co około 3 godziny.

0

Witam serdecznie,

Nie chciałabym podważać zdania Pani Kozłowskiej jednak zalecałabym na początek ćwiczenia cardio (orbitrek, rowerek,bieżnia) , które usprawnią spalanie tkanki tłuszczowej czyli wspomnianych ,,fałd z brzucha''. Ćwicząc same mięśnie brzucha jak jest przy 6weidera w minimalnym stopniu spalamy tkankę tłuszczową, a wzmacniamy mięśnie brzucha. Jednak gdy zalega tłuszczyk to i tak nie zobaczy Pan wyrzeźbionego brzucha. Z tych względów najpierw skupi się Pan na spalaniu tkanki tłuszczowej a potem zacznie Pan rzeźbić. Proponuje również zamiast 6weidera, która może obciążać odcinek lędźwiowo krzyżowy ćwiczenia z ciężarkami, które sa niezmiernie efektywne.

W tym momencie Pana BMI wynosi 24,2czyli wskazuje na wagę zdrową. Nie powinien Pan zbyt dużo chudnąć. Zbyt niski poziom tkanki tłuszczowej jest niebezpieczny dla naszego zdrowia! W zredukowaniu kilku kilogramów oraz wyrzeźbieniu partii ciała na której najbardziej Panu zależy możliwe jest dzięki zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diecie, która stanowi 70% sukcesu Należy jeść 5posiłków dziennie w odstępach 2,5-3h. Dzień należy rozpocząć od pełnowartościowego śniadania zjadanego do 1h po przebudzeniu zaś kolację 3-4h przed snem. Należy pić 1,5-2l czystej wody mineralnej dziennie w celu nawodnienia organizmu oraz jego oczyszczenia. Powinien Pan również zrezygnować z żywności silnie przetworzonej, tłustej, kolorowych napoi oraz słodyczy. Zalecam wybierać chude białe mięsa, jedynie razowe pieczywo oraz brązowy ryż, makaron i gruboziarniste kasze. Należy zjadać dużo warzyw oraz owoce w celu dostarczenia cennego błonnika. Na kolację ograniczamy węglowodany a skupiamy się na białku.
W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

0
Joanna Ciszczoń Dietetyk, Mierzyn
14 poziom zaufania

Mylna opinia jest taka że istnieje coś takiego jak spalanie tkanki tłuszczowej punktowe. Co oznacza w dużym skrócie że ćwicząc mięśnie brzucha wcale nie spalamy tkanki tłuszczowej z tej okolicy. Żaden program treningowy nie podparty dietą nie przynosi rezultatów. Fajnym rozwiązaniem jest trening HIIT
Pozdrawiam serdecznie Joanna Ciszczoń - dietetyk, trener personalny,
www.malakaloria.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Kiedy można powtórzyć pantomogram?

W miesiącu styczniu miałam robiony pantomogram zębów. Niestety korzenie dolnych przednich zębów wyszły zamazane. Czy bezpieczne dla zdrowia (nie jestem w ciąży) jest powtórzenie zdjęcia pantomogramu za dwa miesiące czy też trzeba czekać aż do upływu dwóch lat?
KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Czy biopsję trzeba będzie powtórzyć?

Witam Otrzymałam wynik biopsji. Dane kliczne struma non toxic, PP - guzek hypo Rozpoznanie rozmaz zawiera krew kat. I wg Bethesda. Co to znaczy? Czy będę musiała powtórzyć biopsję?
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty