Związek z chłopakiem przebywającym w więzieniu

Jestem z chłopakiem który odsiaduje wyrok.Rodzice go nie akceptują z powodu wyglądu twierdzą że ma patologie w dom dużo się o nim dowiedziałam, że brał narkotyki i okradł kolegów z czym wiąże się również ,że ma długi. Kocham Go i wiem że on mnie rodzina twierdzi że mnie oszukuje i nie jest mnie wart. Wierze w niego że się zmieni , bynajmniej że zrobi to dla siebie po wyjść z więzienia ma zamiar iść do pracy i kontynuować naukę ma dopiero 22 lata i czuje że jeszcze jest normalnie życie przed ni

Witam
To czy wprowadzimy jakąś zmianę w naszym życiu zależy tylko od nas samych. Dobrze jest jak mamy czyjeś wsparcie, wtedy jest nam łatwiej. Może powinni sobie dać Państwo trochę czasu i zobaczyć jak rozwinie się znajomość. Czy będzie ona szła w tym kierunku, który teraz sobie Państwo obierają.
Pzodrawiam B.K.

Dzień dobry!

Oczywiście, jest możliwa zmiana i "wyjście na prostą" osoby, która przebywała w więzieniu, popełniała przestępstwa, miała kontakt z narkotykami i nie ma wsparcia w rodzinie. Jest to jednak trudne i wymaga dużej pracy nad sobą, a także pomocy specjalistycznej (psychologicznej, psychiatrycznej, ośrodków pomocy społecznej, fundacji itp). Przed Pani partnerem duże wyzwanie.

Zachęcam, aby także Pani skorzystała z konsultacji i wsparcia psychologicznego/ psychoterapeutycznego, aby nauczyła się Pani świadomie, obiektywnie, trzeźwo i trafnie oceniać zachowanie partnera oraz Państwa relację.

Pozdrawiam!