Związek z rozwodnikiem i czułe esemesy do innych kobiet

Witam.Jestem z mężczyzna po rozwodzie, ma dwójkę dziec.iZajrzałam w jego telefon. Były tam smsy o treści np.czekałem,czekałem na telefon i się nie doczekałem, kolorowych snów, buziaczki -do znajomej, a drugi " Jeszcze nie śpie bo mysle o Tobie" - do swojej byłej żony.Tłumaczył się że byłej pisze na złość, dla zabawy. Szukam po prostu potwierdzenia. Myśleze nie traktuje mnie poważnie ,mówi , że kocha Zastanawiam się co może nim kierować i nie wiem co mam z tym zrobić?Czuje, że mydli mi oczy.

Trudno odpowiedzieć, jakie są motywy Panie partnera i co nim kieruje, bowiem to wie tylko on. Może Pani starać się porozmawiać z nim o tym, jak się czuje w związku, o swoich wątpliwościach i obawach, jednak to, czy Pani partner będzie chciał podjąć tę rozmowę, zależy od niego. Jeżeli jest Pani trudno samej rozpocząć taką rozmowę, możecie Państwo skorzystać z pomocy terapeuty par. Natomiast w sytuacji, gdyby Pani partner nie chciał uczestniczyć w takich spotkaniach, sądzę, że warto, żeby pomyślała Pani o wsparciu dla siebie. Na indywidualnych spotkaniach z psychologiem będzie mogła Pani przyjrzeć u swoim odczuciom, potrzebom i ocenić, czy udaje się je realizować w obecnej relacji oraz co jest dla Pani istotne.

Witam,
nie można odgadnąć motywów postępowania Pani partnera. Proszę z nim szczerze porozmawiać. Mogą państwo udać się też na terapię dla par, jednak do tego konieczna jest motywacja Państwa obojga. Może też Pani pomyśleć o indywidualnej terapii na której mogłaby omawiać Pani wątpliwości. Przede wszystkim jednak proszę rozmawiać z partnerem, opowiedzieć mu jak się Pani czuje,kiedy on tak postępuje.
Pozdrawiam