Zwiększony apetyt i utrata wagi

Witam. mam taki problem że od jakiegoś czasu nie wiem jak długo to trwa( miesiąc dwa ) jem dużo, nom stop jestem głodna jakbym nic nie jadła a mało do tego każdy mi mówi, że okropnie schudłam.. co może być przyczyną? ide do lekarza z tym ale chciałabym wiedzieć jakie badania zrobić by sprawdzić co jest przyczyną.. proszę o pomoc. dziękuję jestem 14 miesięcy też po porodzie. Ewelina

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

może Pani wykonaść badania tarczycy TSH oraz poziom glukozy, morfologię i badanie moczu. Być może przy małym dziecku ma Pani duży wydatek energetyczny i porcje jakie Pani zjada są zbyt małe.

Pozdrawiam

Witam Panią,

Zalecam wykonać badania tarczycy, podstawową morfologie, mocz i badania na cukier. Proszę się zastanowić tez nad swoją dietą, może jest jednak zbyt niskokaloryczna? zajmowanie się dzieckiem pochłania bowiem bardzo dużo energii.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk