Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 4 8 , 8 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Choroba Menetriera: Pytania do specjalistów

Codzienna zgaga i ból żołądka

Od 2m-cy mam codziennie zgagę i ostatnio doszedł ból żołądka. Wcześniej czasami pojawiała się już zgaga. Przyjmuję jedynie na tarczycę Euthyrox N75. Z gastroskopii wyszła gastropatia rumieniowa antrum i polip przełyku, który został usunięty. Pobrano również wycinek z żołądka... Od 2m-cy mam codziennie zgagę i ostatnio doszedł ból żołądka. Wcześniej czasami pojawiała się już zgaga. Przyjmuję jedynie na tarczycę Euthyrox N75. Z gastroskopii wyszła gastropatia rumieniowa antrum i polip przełyku, który został usunięty. Pobrano również wycinek z żołądka. Test ureazowy(-). Wyniki z wycinków, będą dopiero za miesiąc. Czy lekarz rodzinny może już wprowadzić leczenie zapalenia, czy muszę czekać na wszystkie wyniki? Co powinnam jeść? Obawiam się również kolejek do gastrologa.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Budlewski
Lek. Tomasz Budlewski

Rumieniowo-wysiękowa gastropatia

Witam.Lekarz stwierdzil u mnie rumieniowo-wysiekowowa gastropatie w czesci odzwiernikowej w stopniu malym.Co to oznacza?Czy to cos grożnego? Pozdrawiam Dorota
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Możliwość leczenia gastropatii żółciowej

Witam. W gastroskopii mam stwierdzona gastropaite zolciowa. Nie mam nadzerek, wrzodow, test na helicobakter ujemny. Pecherzyk zolciowy w porzadku, bez kamieni. Lekarz gastrolog uwaza, ze to na tle czynnosciowym. Przyjmuje Tribux forte 3x dziennie, Emenera 20mg 1 x raz dziennie... Witam. W gastroskopii mam stwierdzona gastropaite zolciowa. Nie mam nadzerek, wrzodow, test na helicobakter ujemny. Pecherzyk zolciowy w porzadku, bez kamieni. Lekarz gastrolog uwaza, ze to na tle czynnosciowym. Przyjmuje Tribux forte 3x dziennie, Emenera 20mg 1 x raz dziennie przed sniadaniem i Lexotan 6mg 1/4 tabletki rano i wieczorem. Moje pytanie jest takie, czy ta przypadlosc jest do wyleczenia i czy to moze byc spowodowane stresem? Dziekuje za odpowiedz.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska
Patronaty