Ataki złości po odstawieniu Benson Temesta

Witam Aneta 44 lata po 4 latach i pobycie w klinice uzależnień odstawilam Benson temesta 1 mg.Mam jednak duży problem od 4 miesięcy po wyjsciu z kliniki dopada mnie coraz częściej atak złości A lepiej powiedziane agresji do męża przypominam wtedy sobie różne sytuacje i zaczynam godz wyzywać jestem w tym momencie nieobliczalna że godz bije. To przechodzi po paru minutach i jest pustka żal i kompletny brak sił...pomocy co się dzieje???Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Aneta

Dzień Dobry Pani Aneto :)

Mało napisała Pani o sobie, miałabym do Pani parę pytań.
* Jak było u Pani wcześniej z wyrażaniem emocji?
* Jak układały się Państwa relacje małżeńskie?
* Czy w Pani przeszłości wydarzyło się coś, co miało dla Pani duże znaczenie
emocjonalne?

W odpowiedzi na Pani pytanie, warto byłoby rozważyć podjęcie psychoterapii, w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Być może warto byłoby rozważyć terapię małżeńską?

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605