Badanie brzucha a wyczynowe bieganie

Witam.Jestem wyczynowym biegaczem a moj problem polega na posiadaniu malego brzuszka typu jojo..prosze o pomoc jak mozna sie jego pozbyc.Pozdrawiam Krzysztof.

Witam. Dobrze było by włączyć 3-4 w tygodniu ćwiczenia na partie brzucha, wzmacniające mięśnie. Bieganie mimo, że sprzyja poprawie wydolności i sprawności organizmu nie jest najlepsze na modelowanie tej partii (chyba, że byłby bieg pod górkę, wtedy czuć tą partie, co sama mogę zaobserwować biegając). Proszę skonsultować się z trenerem personalnym, żeby zasugerował jakie to mogą być ćwiczenia konkretnie dla Pana.