Bełkot zamiast mowy u 21-letniej osoby

mam 21 lat jestem zwykłą ostatnio zauważyłam że zamiast mowy często jest bełkot cały czas myślę non stop mam straszne problemy w uczeniu sie nie potrafie sama zrobić jakiegoś działania jest to takie cholernie trudne na studiach nic mi nie idzie czuje sie jak by była jakaś ściana i ja jedna przed ścianą jestem a za ścianą inni jestem strasznie gwałtowna i zawsze robie z siebie idiotke gdzie tylko jestem mimo że nie chce dużo robie co nie chce robić automatycznie mam często zawiechy taka dziura

Dzień dobry,
Objawy o których Pani pisze wskazują na konieczność wizyty u neurologa. Lekarz po zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu zaleci dalsze postępowanie diagnostyczne, ew. dodatkowe konsultacje u innych specjalistów. Proszę nie bagatelizować tego typu objawów, tylko w miarę możliwości jak najszybciej udać się do specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz