Bezpieczne chudnięcie na diecie 1300 kalorii

Witam! Mam 20 lat, 170 cm wzrostu i aktualnie ważę 69kg. Od stycznia udało mi się zrzucić 6kg (z 75kg), jednak moja waga stoi w miejscu od ponad miesiąca (mimo regularnych ćwiczeń i zdrowego odżywiania). Rozważam przejście na diete 1300kcal, ćwicząc 4 razy w tygodniu po 30min. Czy jedząc zdrowo na diecie 1300kcal uda mi się bezpiecznie schudnąć? Chciałabym ważyć 60 kg. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam Panią,

Jeżeli dieta będzie zdrowa i pełnowartościowa to uda się Pani schudnąć. Proszę tylko zadbać o to aby nie brakowało w jadłospisie waznych składników odżywczych. Najlepszym rozwiązaniem byłaby konsultacja z dietetykiem który dobrałby zdrową dietę dostosowaną do Pani potrzeb.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk