Białko w diecie u 21-letniej kobiety

Witam,ćwicze 4 razy w tygodniu po 50 minut, jem rano owsianke,w poludnie mięso a wieczorem mleko. czy dpstarczam organizmowi dosc duzo bialka?

Ilość białka jest zależna również od masy ciała i od efektu jaki chce pani uzyskać po ćwiczeniach. Przeciętnie powinno się spożywać 1g białka na dobę/1kg masy ciała. Nie pisze też pani co je poza wymienionymi produktami. Wymienione produkty to ok. 47 g białka. (to też przybliżona wartość bo nie wiem jaką ilość mięsa pani zjada i co dodaje oprócz mleka i płatków owsianych do zupy.

Witam.Napisała Pani za mało informacji aby dokładnie odpowiedzieć na pytanie ale na 1kg masy ciała powinno spożywać się na 1kg masy ciała. Pozdrawiam