Ból istnienia u 42-latki

Dzień dobry, mam 42 lata i dolegliwości, których nie widać. To znaczy: śpię po 4 godziny na dobę, chociaż zawsze byłam śpiochem, odczuwam ból istnienia: wszystko mnie boli, nie mam siły ani ochoty się uśmiechać, wszystko dookoła mnie denerwuje, nie mam siły na wyjście do pracy każdego dnia rano ale póki co wiem, że muszę...Najchętniej otworzyłabym balkon i wyskoczyła. Trzyma mnie przy życiu jedynie Córka, bo wiem że beze mnie będzie Jej ciężko i będzie cierpiała. Płaczę bardzo często z byle powo

Witam. Bardzo dobrze, że piszę Pani o swoim problemie. Myśli samobójcze o których Pani pisze oraz reszta objawów wskazują na depresje. Proponuje w najbliższym czasie zgłosić się do psychologa w celu podjęcia terapii oraz do lekarza psychiatry, aby rozpocząć leczenie farmakologiczne