Ból po zerwaniu wyrostka barkowego a rehabilitacja
witam mam problem z barkiem w tamtym roku miałem wyrwany lub zerwany wyrostek barkowy oraz zerwane wiazadla unieruchomiony na 1 miesiac pozniej mialem rehabilitacje ale pomoglo na jakis czas od poczatku roku mam bole w tym miejscu a czasami jest tak ze nie moge ruszac reka bylem u ortopedy to ztwierdzil z rtg ze jest wszystko wpozadku ze przejdzie samo ale nie przechodzi tylko zwieksza sie bol prosze o rade

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Witam! Jeżeli ortopeda stwierdził, że struktury anatomiczne barku wygoiły się prawidłowo, a nadal odczuwa Pan dysfunkcję stawu, konieczne jest kontynuowanie odpowiedniej rehabilitacji. Proszę zgłosić się do odpowiedniej poradni, gdzie otrzyma Pan fachowe zalecenia odnośnie wykonywania odpowiednich ćwiczeń i zabiegów fizykoterapeutycznych. odpowiednie skierowanie może wypisać specjalista ortopeda bądź lekarz rodzinny.