Bóle brzucha i problemy z wypróżnianiem u niepełnosprawnej osoby

JESTEM ZNACZNIE NIEPELNOSPRAWNY OD 1988 Z PRAWOSTRONNYM POĹOWICZYM NIEDOWLADEM PO STŁUCZENIU PNIA MÓZGU, MAM WADĘ WYMOWY I OD 10 LAT MAM JELITODRAŻLIWE Z TYM ZE OBECNNIE TJ. OD 3 LAT BARDZO SIE POGORSZYŁO MAM WZDĘCIA OKROPNY BÓL BRZUCHA I DZIENNIE BYWAM 10/15 RAZY SIE WYPROZNIAC

Lek. Marta Gryszkiewicz

Problem jest zbyt skomplikowany i "niestandardowy" by móc pomóc Panu bez wglądu do badań i bez badania klinicznego. Powinien się Pan skonsultować z gastrologiem. Proszę na wizytę zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną.