Bóle kręgosłupa w górnej części na wysokości klatki piersiowej

Obecnie mam 21 lat. Od kilku lat mam bóle kręgosłupa w górnej części tzn. na wysokości klatki piersiowej. Bóle pojawiają się w pozycji siedzącej. Byłem u neurologa a on po badaniu stwierdził, że nic się nie dzieje z kręgosłupem a bóle są wynikiem "prawie braku mięśni". Polecił mi pójść na basen oraz na siłownię i wykonywanie ćwiczeń na mięśnie grzbietu i pleców. Czy to nie pogorszy mojej sytuacji? Podobno ćwiczenia obciążają obciążają kręgosłup. Co mam zrobić?

Do pełnej konsultacji i oceny klinicznej, z wynikami.
Warto zastosować sie do zaleceń Lekarza
Regularne, stopniowane cwiczenia na pewno poprawią ogólną kondycję
Ważna też dobra dieta, suplementacja witamin, słońce!
Konieczna kompleksowa ocena , z wynikami badań
Pozdrawiam