Brak doznań podczas seksu u 26-latki

Proszę o pomoc... Mam 26 lat ,dwuletniego synka i męża. Nigdy w życiu nie mialam orgazmu ,kompletnie nic nie czuje przy stosunku. Proszę o pomoc...

Dzień dobry.

Z Pani enigmatycznego opisu nie można wnioskować, co może być przyczyną opisanego stanu rzeczy, dlatego najlepiej byłoby, gdyby zdecydowała się Pani na konsultację seksuologiczną, podczas której mogłaby Pani bardziej szczegółowo przedstawić Pani problem.

Pozdrawiam.