Brak orgazmu i ochoty na seks

Od zawsze kiedy pamiętam a współżyje już 6 lat nigdy nie miałam orgazmu co jeszcze również nie mam ochoty na sex jest to strasznie męczące zarówno dla mnie jak i dla partnera nie wiem co się dzieje ale jest miło fajnie ale tak nie powinno być

Dzień dobry.

Z Pani enigmatycznego opisu nie można wnioskować, co może być przyczyną opisanego stanu rzeczy, dlatego najlepiej byłoby, gdyby zdecydowała się Pani na konsultację seksuologiczną, podczas której mogłaby Pani bardziej szczegółowo przedstawić Pani problem.

Pozdrawiam.