Brak efektów po odchudzaniu a zakwaszenie organizmu

Witam prosze o pomoc , od 2miesiecy zaczelam sie odchudzac cwicze 4 razy w tygodniu min, 20min. jem racjonalnie 4posilki dziennie , nie jadam slodyczy i ciagle nie moge schudnac waga ani drgnela .Kupilam badania na zakwaszenie organizmu i przez tydzien robilam pomiary ciagle wychodzi mi kolor pomaranczowy oznacza zakwas, czy mam sie tym martwic prosze o odp

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

proszę skonsultować dietę w gabinecie dietetycznym, dietetyk sprawdzi kaloryczność i uzupełni w produkty odkwaszające. Proszę też ćwiczyć minimum 1 h dziennie.

Pozdrawiam

Witam Panią,

Najwyraźniej ma Pani źle dobraną dietę. Po 2 miesiącach powinna już Pani widzieć efekty. Należy dobrać jadłospis pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego oraz taki który odkwasi organizm. Zakwaszenie często niweluje skutki diety.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to 20 minut jest nieco za krótkim czasem treningu. Proszę go zwiększyć do przynajmniej 45 minut.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana chętnie ułożę zbilansowaną i odkwaszającą dietę. Zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk