Brak efektów podczas stosowania Euthyrox

biorę euthyrox 50 od marca stopniowo, do dziś zero efektów, mam jeszcze wiekszą depresję, mam twarde grube ciało, ile zajmie organizmowi uregulowanie hormonów i materii, kiedy wróce do dawnego samopoczucia?

Witam, to pytanie bardziej do endokrynologa. Potrzeba zrobić bardzo dokładne badania endykronologiczne. Jeśli chodzi o depresję, to endokrynolog powie, czy jest to kwestia tarczycy, psychoterapeuta lub psycholog określi, czy powodem są czynniki od-psychiczne. Jako psychoterapeuta skłaniam się do myślenia w kierunku tego, czy przeżywa Pani jakiś kryzys (np. urodziło się dziecko) i do złości związanej z tym kryzysem. psychoterapia może Panią wesprzeć w przywróceniu samopoczucia. Pozdrawiam.