Brak energii i motywacji przy depresji

Trzeba brać specjalne leki gdy przy depresji brak energii,motywacji, osłabienie- osoba nie jest w stanie ustać na nogach,słania się.nie może utrzymać równowagi.SSRI,inhibitory wychwytu zwrotnego noradrenalina i dopaminy nie pomagają.zostały wykluczone wszystkie schorzenia somatyczne, neurologiczne,endokrynologiczne itp.to depresja polekowa,nagła,chory nie ma siły ust otworzyć,ciągle zamknięte oczy bo otwarcie to wysiłek.lóżko 24h.nie myje się,jest jak roślina.czy organizm został tak zachwiany?

Warto skorzystać z pomocy szpitala psychiatrycznego? Syn będzie mógł być pod stałą obserwacją oraz opieką psychologów i psychiatrów. Codzienna psychoterapia ma szanse przynieść głębsze zrozumienie przyczyn choroby oraz możliwości uzyskania remisji.

Mgr Magdalena Golicz

Witam,
opisywane przez Pana objawy świadczą o tym, że osoba o której Pan pisze jest naprawdę w złym stanie. Proszę jak najszybciej skontaktować się ze znajdującym się w Pana okolicy szpitalem / oddziałem psychiatrycznym,
żeby zapewnić właściwą opiekę lekarską tej osobie.
Pozdrawiam,
Anna Wyszkowska