Brak konsekwencji w działaniu i wrażliwość na krytykę

Mam takie problemy : - Nie radze sobie z krytyka i z osobami ktore sa takie no bez serca i wredne niemile itp Chce osiagnac wszystko, najlepiej juz ale mimo, ze wiem, ze ot nie realne to gdy mam to osiagnac pozniej to juz nie chce, bo lubie i interesuje sie wszystkim tylko nigdy nic nie koncze bo nie umiem ani nic dobrze zaplanowac ani wytrwac, najlpiej nie robilbym nic, a chchial umiec wszystko, a jak nie to rzucam wszystko prace tez choc mowia ze jestem zdolny;/ Czy pomoze mi jakas terapia?

Witam, przede wszystkim słychać Dużego Krytyka w Pana głowie, który prawdopodobnie poprzez negatywne treści o Panu uniemożliwia Panu podjęcie rożnych działań. Podjęcie pdychoterapii umożliwi Panu przyjrzenie sie swoim blokadom i znalezienie konstruktywnych i adaptacyjnych zachowań. Pozdrawiam

Witam,
Proponuje udać sie do psychologa w celu wykonania doagnostyki. Po Pana opisu wynika, że problem może dotyczyć cech Pana osobowosci. W związku z tym proponuję poszukać terapeuty schematu lub terapeuty psychodynamicznego.
Pozdrawiam