Wyznanie uczucia dziewczynie i jej chłodne zachowanie

Byłem wyrozumialy, nie naciskałem na nia, podtrzymywałem tylko kontakt, staralem się ja wspierac, bo mowila, ze ma ciezki okres w pracy. Ale nawet nie było okazji zreszta porozmawiac, choc widziałem już wtedy, ze cos się dzieje. Nie reagowala na propozycje spotkania, pozniej była już coraz to bardziej „zimna”, przestala się interesowac tym, co u mnie słychać, az w koncu całkowicie przestala się odzywac. Jak jej wyznalem co czuje, to powiedziałem, ze nawet jak nic z jej strony nie będzie, to chce

Witam serdecznie,
widzę, że bardzo zależy Panu na partnerce, że jest Pan zdolny do wszelkich poświęceń, by tylko partnerka czuła się dobrze przy Panu. Jednak warto zadać sobie pytanie, dlaczego Pana uczucia nie są odwzajemniane? Dlaczego brak jest ze strony partnerki zainteresowania Panem? Dlaczego nie wykazuje chęci spotkania się? Moim zdaniem szczera rozmowa mogłaby wiele wyjaśnić. Byłaby szansą dla Was obojga do powiedzenia o swoich uczuciach, oczekiwaniach i potrzebach. Nie da się budować związku przy zaangażowaniu jednej tylko strony.
Zachęcam do otwartej i szczerej komunikacji między sobą.
Pozdrawiam. Powodzenia.

Witaj. Proszę pamiętać o jednym - do związku i miłości potrzebne są dwie osoby a nie jedna. Jeśli ta kobieta nie odwzajemnia uczucia i jasno dała do zrozumienia, że nie chce (zimne zachowanie, brak kontaktu) może Pan odpuścić i nie naciskać. Jak wspomniałem do tanga trzeba dwojga - nic na siłę :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/