Brak motywacji i uczucie wegetacji

Witam. Pytanie do psychologa. Moja psychika jest strasznie zrujnowana. Noe mam do niczego motywacji, jak bym mogla zaległa bym w łóżku i nie wstawala. Nie mam na nic ochoty. Nie chce mi się nic. Jest źle.... jak mam to zmienić ?? Chce zacząć stosować diete..moje ciało strasznie szczuple jest..nie wiem Kiedy się do takiego stanu doprowadzilam. Wymagam pomocy. Strasznie "wegetuje" wstane zjem cos uszykuje obiad później zjem z rodzicami i zalegam w łóżku. Mam siebie powoli dość..!! HELP ME !! :(

Witam Panią. Moim zdaniem precyzyjna diagnoza w kontakcie przez internet nie jest możliwa. Z całą pewnością mogę napisać, że jest Pani w kryzysie i Pani opis może sugerować, że ten kryzys się pogłębia. Jednocześnie to co mnie niepokoi to fakt, że może próbuje Pani poradzić sobie sama. Proszę sięgnąć po pomoc póki ma Pani na to jeszcze siły. Wnioskuję to z faktu, że napisała Pani na tym portalu. Jeśli to pomoże niech, ktoś w obecności kogo czuje się Pani bezpiecznie towarzyszy Pani. Proszę spróbować skorzystać z tego adresu i umówić się tam na spotkanie http://www.mcik-poznan.cop.pl/
Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/