Brak potrzeby przebywania z kolegami

Witam mam pytanie poniewaz gdy bylem z dziewczyna (moja pierwsza w zyciu) wlasciwie bardzo malo czasu spedzalem z kolegami bo nawet nie chcialo mi sie bardzo z nimi siedziec ale gdy z nimi przebywaalem czulem sie dobrze . Najwiecej czasu spedzalem ze swoja dziewczyna czy to mozliwe ze Kolegow traktuje tylko jako zabicie czasu w okresie gdy nie mam dziewczyny jezeli tak to dlaczego tak sie dzieje? Chcialbym odczuwac czasem wieksza potrzebe posiedzenia ze znajomymi jak ze swoja dziewczyna...

Witam,
To zależy co dla pana jest ważniejsze, czas spędzony z dziewczyną jest zupełnie czymś innym niż czas z kumplami. Może tak być , że szuka pan kogoś dla siebie wyjątkowego, a jako że czlowiek jest "zwierzęciem stadnym" to w chwilach "pomiędzy"szuka pan innego towarzystwa, być może po prostu dla "zabicia czasu":)
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Proszę powrócić do kontaktów z Kolegami i zadbać o pozytywne i wspierające, bliskie relacje.

Po prostu zacząć spotykać się, a nawyk kontaktu i przebywania w towarzystwie u Pana na nowo wzbudzi się, czego panu serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej