Relacje 40-latka z młodszymi kolegami

Czy to jest normalne ze meszczyzna 40 letni majacy dwoje dzieci, w wieku 12 i 7 lat i Zone mial tylko kolegow w wieku od 20 do 26 lat. Moj sasiad ma takich kolegow on ma pieniadze duzy dom super Auto, ale nikt do niego nie przychodzi oprocz sasiadow obok mieszkanacych w młodym wieku. Ja uwazam ze to nie jest normalne ze taki człowiek nie moze znalesc akceptacji u rowiesnikow wiec wiele lat szuka młotszego towazystwa. I uwazam ze to ma podłoze psychiczne.

Dzień dobry!

Nie istnieją naukowe normy określające takie zachowanie jako "normalne" lub "nienormalne"; nie są one także same w sobie objawem żadnego konkretnego zaburzenia.
Ludzie różnią się między sobą i na podstawie tych różnic dobierają swoje kręgi znajomych.
W praktyce rzeczywiście często jednak tego typu sygnały rzeczywiście są objawem nietypowym, mogą (ale nie muszą) wiązać się z zaburzeniami osobowości lub specyficznymi problemami danego mężczyzny.

Pozdrawiam!