Brak satysfakcji z życia seksualnego

witam mam 23 lata urodziłam 3 dzieci mam męża nie jest on najlepszym kochankiem patrzy na moje ciało jak na coś dziwnego czuję to nie miałam nigdy orgazmu mam dośc nie czuje nic w żadnej pozycji co jest grane czy to już tak zawsze będzie czuje trochę jak wypije trochę i mam ochotę ale zaraz to znika gdzie mam szukac pomocy wstydze sie byc nago on tak patrzy mówiłam mu to to on się smieje nie jestem gruba ale np wystarczy że słyszę odbicie ciało o ciało a już mam dosc idgłos pusczanie bąk,ów

Dzień dobry!

Czy kiedykolwiek oceniała Pani swoje życie seksualne jako udane?
Czy udany seks przeżywała Pani z mężem, czy z innymi partnerami?
Kiedy zaczął Panią martwić brak przyjemności z seksu?
Jak układa się Pani małżeństwo poza życiem seksualnej?
Jakimi są Państwo dla siebie przyjaciółmi, wsparciem, powiernikami, kumplami, rodziną?
Jakie są Wasze rozmowy, wspólnie spędzany czas?

Pozdrawiam!