Brak satysfakcji ze swojego życia i rozstanie z chłopakiem

traktuję to jak koniec-było wiele spin,przestał się odzywać,to napisałam, że to koniec, obiecał poprawę.nie odezwał się.on choruje na depresję.tyle, że tęsknię...spieram się z rodzicami,którzy ciągle mnie krytykują (jestem nieślubna,mieszkałam z ojcem od 14r.ż.,potem wyjazd na studia),nie mam pewnej pracy.czasami jest ok,ale rzadko,zazwyczaj jest płacz.ciągle płaczę, codziennie,co chwilę.potem zero emocji.i znowu płacz.mam takie życie jakiego nie chcę.jestem rozczarowana sama sobą,nie ma radości

Witam. Kłębi się w Pani wiele emocji. Dużo Pani przeżyła, ale jestem pewna , że jest również dużo pozytywnych rzeczy w Pani życiu. Aby nauczyć się tego dostrzegać i na tej podstawie budować samoocenę, co pomoże w późniejszym osiąganiu sukcesów na wielu polach, proponuje Pani rozpocząć terapie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza