Jak żyć dalej po rozstaniu z chłopakiem, który chciał mnie tylko wykorzystać?

Jak żyć dalej po rozstaniu z chłopakiem który chciał mnie tylko wykorzystać, a gdy odmówiłam mu seksu zerwał kontakt? Nie potrafie sobie poradzić z tym że ktoś potraktował mnie tak bezosobowo a najgorsze jest to że niestety nadal go kocham i nigdy do niego już nie wróce poniewaz słucham rozsądku. Serce mówi co innego. Jak odciac sie od tego i nie myslec o nim calymi dniami. Mam 21 lat on 30. Dziękuję bardzo :)

Przedmiotowe traktowanie jest krzywdzące i nie dziwię się, że trudno Ci się z tym pogodzić. Pewnie minie trochę czasu nim wrócisz do formy. Jak nie myśleć? Zająć się tym co się najbardziej lubi, tym, co najbardziej absorbuje. Masz coś takiego? Życzę wytrwałości i konsekwencji.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza