Brak spadku wagi u 70-letniej osoby pomimo ćwiczeń

Mam 70 lat, ważę 64kg przy 163cm wzrostu. Od 10.11 2015 schudłam 0k 11kg i od miesiąca nic,mimo że ćwiczę codziennie 30 do 45 min na orbitreku i jem tak jak poprzednio. Dlaczego?

To zupełnie naturalne, że przy utracie 10-15% masy ciała waga sie zatrzymuje, jest to naturalna reakcja obronna organizmu. Należy zwiększyć nieco zawartość białka w diecie i w miarę możliwości zmienić rodzaj ćwiczeń.