Brak zainteresowania mężczyznami u 24-latki

Jestem kobietą , a bardzo lubię paczyć na inne piersi , kiedyś kkiedy miałam 14 lat współżyłam z moją koleżanką , czy to normalne? żaden penis mnie nie podnieca , wolę piersi . Co zrobić , aby zmienić nastawienie ? Ala

Witam,

być może ma Pani po prostu inną orientację seksualną. Może Pani się zgłosić do psychologa, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego i porozmawiać o tym.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witaj,
Tego rodzaju problem należałoby uważnie przeanalizować,ponieważ niekoniecznie oznacza orientację homoseksualną,czy biseksualną ale może być wynikiem specjalnych potrzeb typowych dla dojrzewania,które są związane z zainteresowaniem własną płcią i eksperymentowaniem w tej dziedzinie.Dzisiejsze czasy/media/ sprzyjają temu zjawisku,ale przy niewystarczającej wiedzy mogą pogrązyć w poczuciu "odstawania"Tak,czy inaczej zachęcam Cię do kontaktu,żeby zneutralizowac niepokój,jaki się w Tobie pojawił i wzmocnić samoocenę w różnych obszarach.
Pozdrawiam serdecznie