Chęć przytulenia się do swojego kolegi

Mam 20 lat i jestem chłopakiem. Od dłuższego czasu odczuwam chęć przytulenia do swojego kolegi jednak nie chodzi tu o żadne rzeczy związane z zaspokajaniem potrzeb seksualnych jest to zwykła aseksualna potrzeba . Bardzo często czuję się samotny i nikomu nie potrzebny z tego powodu miewam też myśli samobójcze chciałbym żeby mój kolega mnie przytulił , chciałbym poczuć że ktoś ze mną jest i że mu na mnie zależy a także poczuć się bezpiecznie i spokojnie w jego ramionach czy znaczy to że jestem hom
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Alkohol i seks

P { margin-bottom: 0.21cm; } Sięgając po alkohol mamy za cel nabrać pewności siebie, rozładować stres, zwiększyć atrakcyjność w oczach partnera. Czy wiesz, że alkohol negatywnie wpływa na jądra, wytwarzanie spermy i poziom testosteronu? Więcej informacji, na temat także długotrwałego spożywania alkoholu, udziela seksuolog Anna Golan.

Dzień dobry,
homoseksualizm to orientacja seksualna polegająca na odczuwaniu pociągu seksualnego do osób tej samej płci. Z Pana wypowiedzi nie wynika aby Pańskie doświadczenie mieściło się w tej definicji. Potrzeba bycia przytulonym jest bardzo naturalna i nie musi wcale mieć erotycznej natury. Prawdą jest, że częściej widzi się kobiety, które wzajemnie się przytulają, całują w policzek czy w inny fizyczny sposób okazują sobie życzliwość i przyjacielską bliskość. Nie wzbudza to wątpliwości co do orientacji tych kobiet. Mężczyźni również potrzebują wzajemnej bliskości i serdeczności, zwłaszcza kiedy cierpią z powodu samotności.
Bardzo niepokoi mnie to co Pan pisze o swoim samopoczuciu i myślach samobójczych. Niestety nie ma możliwości uzyskania poprawy nastroju dzięki poradzie online w serwisie internetowym. Uważam, że powinien Pan jak najszybciej skorzystać ze specjalistycznej pomocy psychiatry i psychoterapeuty. Proszę się zgłosić do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego (pomoc bezpłatna) lub do prywatnego gabinetu lub ośrodka gdzie przyjmują psychiatrzy i terapeuci.
Pozdrawiam i życzę sukcesu

Psycholog, pedagog specjalny i psychoterapeuta.
0

niekoniecznie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy